Kont Alüminyum Ambalaj ve Kimya San. Tic. Ltd. Şti.

Kont Alüminyum Ambalaj ve Kimya San.Tic.Ltd.Şti. 2012 yılında ileri teknolojisiyle yüksek kalite ve çevre dostu bir üretim anlayışıyla alüminyum aerosol kutu üretimi yapmak üzere kurulmuş bir tesistir.15.250 m2 idari ve sosyal alan, 4.250 m2 çevreci yeşil alan içeren toplam 22.000 m2 açık alana sahip olan tesisimiz 2013 yılının temmuz ayında üretime başladı.2 üretim hattı ile yıllık 50 milyon adet üretim kapasitesiyle daima kaliteli üretimi ve hizmeti ilke edinen, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu yenilikleri müşterilerine sunarak sürekli büyümeyi hedefleyen bir firmadır.

Vizyonumuz

Türkiye’de entegre tesis olarak geri dönüştürülebilir malzemelerle sektörde büyük oyuncu olmak. Yüksek hedefimiz 10 yıl içerisinde 3 üretim hattı ile yıllık 100 milyon alüminyum kutu üretimini gerçekleştirmek.

Misyonumuz

Maksimum kalite, hizmet seviyesi ve sürekli gelişme anlayışı ile sektörün lideri olmak. Üretim kapasitemizi maksimum düzeyde arttırarak entegre tesis olma potansiyelimiz sayesinde global ölçekli müşterilerin tercih ettiği, farklılık yaratan ve karlılığı yüksek bir şirket olmaktır.